Yaşam

İkinci Sezonda Ne Olacak? Kızılcık Şerbetinin Nilay’ı Feyza Civelek’ten Bomba Gibi Yeni Sezon Spoiler’ı!

Kızılcık Şerbeti’nin kötü gelini Nilay Feyza Civelek, Defne Samyeli’nin YouTube’da yayınlanan Bir Sen Bir Ben programına konuk oldu. Programda ileri geri bomba gibi açıklamalarda bulunan Feyza Civelek, yeni dönemle ilgili öyle bir spoiler verdi ki duyanlar şok oldu!

Kızılcık Şerbeti serisine kısa bir orta verdik.

Sezon finalinde bomba gibi olaylarla karşılaştığımız dizi ortasını eylül ayına kadar verdi. Seyirci ise ikinci dönemi merakla bekliyor ve çeşitli olasılıkları tartışıyor.

Kim ölecek, kim kalacak, kim mutlu kim mutsuz olacak merakla beklenen dizi hakkında bir spoiler geldi!

Senaristin kızından!

Kızılcık Şerbeti’nin senaristi Melis Civelek’in kızı Feyza Civelek dizide bildiğiniz gibi Nilay karakterini canlandırıyor.

Defne Samyeli’nin YouTube’da yayınlanan Bir Sen Bir Ben programına konuk olan Feyza Civelek dizi hakkında bilgiler verdi.

Daha önce hep görece iyi karakterleri canlandırdığını belirten Civelek, ilk kez bu kadar kötü bir karakteri canlandırdığını belirtiyor. Tesettürlü bir karakteri canlandırmanın heyecanını ve gerilimini de yaşıyordu.

İşte dizinin kilit karakterlerinden birini konuk eden Defne Samyeli, dizinin gidişatını sormadan edemedi ve ‘spoiler’ istedi!

Feyza Civelek bombayı patlattı!

Hani dizide hamileyim… Bebek doğduktan sonra belki başımı çevirmek gibi bir durum oluyor… Başörtümü çıkarabilirim…” dedi!

Biliyorsunuz dizinin ilk bölümlerinde Nilay karakteri başörtüsüne peruk takıyordu…

Peki siz bu spoiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Serinin ikinci sezonunda neler görmek istersiniz?

Yorumlarda buluşalım!

haber-cildir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu