Haber

Onursal Namegüzel: “Kamuoyu’ndaki Olumsuz Görüş Nedeniyle, Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun Seçim Sürecine Zarar Vermemek İçin…

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel görevinden istifa ettiğini açıkladı. Adıgüzel, Twitter hesabından; “Kamuoyunun olumsuz görüşü nedeniyle seçim akşamı sistemlerimiz çalışıyor olmasına ve teknik bir sorun olmamasına rağmen 2018 yılından beri sürdürdüğüm görevimden seçim sürecine zarar vermemek adına ayrılıyorum. Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu.”

Onursal Adıgüzel, CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden bu akşam Twitter hesabından istifa ettiğini duyurdu. Adıgüzel, istifa dilekçesini, “Seçim akşamı sistemlerimizin çalışmasına ve kamuoyunun olumsuz görüşü nedeniyle teknik bir sorun olmamasına rağmen uzun süredir sürdürdüğüm görevimden ayrılıyorum” notuyla paylaştı. 2018 yılından bu yana Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecini aksatmamak adına.” Adıgüzel’in istifa mektubu şöyle:

“20187 yılından bu yana yürütmekte olduğum CHP Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevimden kamuoyunun olumsuz görüşü nedeniyle zarar görmemesi adına, 13.Cumhurbaşkanı adayımız ve birlikte yürümekten onur duyduğum Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecidir” dedi. Sistemlerimizin çalışmasına ve herhangi bir teknik sorun olmamasına rağmen ayrılıyorum” diyerek istifa mektubunu paylaştı.

camliyaylaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu