Yaşam

Kardeşler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim 102. bölüm fragmanını izle! Kardeşlerim 102. bölüm son fragmanını HD izle!

Kardeşlerim Dizi her cumartesi atv ekranlarında yayınlanıyor. Yegenlerim son bölümde yaşananlar izleyenleri yine merakta bırakan bir sonla bitti. Kardeşlerim 102. bölüm fragmanını izlemek isteyen izleyiciler, Kardeşlerim yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Kardeşlerim dizisi ATV ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından büyük ilgiyle izlenen bir dizidir. Peki Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim 102. bölüm fragmanını izle! Kardeşlerim 102. bölüm son fragmanını HD olarak izleyin!

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin birçok izleyicisinin merak ettiği Kardeşlerim dizisi 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmana ATV web sitesinden veya YouTube kanalından ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir seyir dilerim…

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirine sıkı sıkıya bağlı olan bu dört kardeş, bir dizi talihsiz olay sonrasında hem annelerini hem de babalarını kaybederler. Bütün dünyada birbirlerine tutunmaktan başka yapacakları bir şey kalmamış, tutacak bir el kalmamış. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahibi olduğu kolejin kapıları bu çocuklara açılıncaya kadar… Zengin ile fakirin, suçlu ile mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi değiştirmektedir. Kadir ailesini hayatta tutarken, kardeşlerini koruyup bir arada tutarken yeni bir insana dönüşmek. Sizin için ne gerekiyorsa yapacaktır.

haber-ispir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu